بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

توسط شهرداری صورت گرفت:

تامین روشنایی خیابان های سطح شهر لامرد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال

به گزارش روابط عمومی شهرداری، با مشارکت شهرداری و اداره برق، اجرای همت شهرداری روشنایی خیابان های سیادت محله بیت العباس ، خیابان امامت محله زیارت، خیابان هدایت محله قطب الدین، خیابان رشادت محله محمد کمالی و خیابان وحدت محله چاه رئیسی انجام شد.

با توجه به اینکه تامین روشنایی معابر اصلی شهر نقش تعیین کننده ای در کاهش تصادفات جاده ای و افزایش امنیت اجتماعی در فضاهای شهری دارد لذا از دغدغه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامرد بوده است و جهت افزایش نشاط عمومی جامعه و ترویج فرهنگ پیاده روی در مسیر جاده سلامت  و طی جلسات متعدد با مسولین اداره برق گامهای موثری در جهت رفع مشکلات روشنایی معابر برداشته شده است لازم به ذکر است مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال جهت اجرای پروژه توسط شهرداری هزینه شده است.

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group