بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

نصب تصاویر شهدای لامرد در قالب 250 تابـلوی در بلوارهای سطح شهر توسط شهرداری لامرد 

نصب تصاویر شهدای لامرد در قالب 250 تابـلوی در بلوارهای سطح شهر توسط شهرداری لامرد
به گزارش روابط عمومی شهرداری لامرد، مهندس کشتکار شهردار لامرد در این خصوص گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های رزمندگان و ایثارگران عرصه جهاد و شهادت ، تصاویر 250 شهید لامرد در بلوارهای اصلی شهر نصب می شود.
کشتکار بیان داشت: ضمن تبریک فرارسیدن 22 اسفند ماه سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال 1358 و روز بزرگداشت شهدا و تقدیر از زحمات پرسنل خدوم بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، افزود با همکاری و هماهنگی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل های آینده با ارزش های هشت سال دفاع مقدس و شهدای والامقام این مرز و بوم تابلو تصاویر شهدا با طراحی و نصب سازه های فلزی در بلوارهای معلم ، شاهد ، جهاد و سپاه در حال نصب می باشد .

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group