بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

تجهیز شهرداری لامرد به ماشین آلات جدید جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان

تجهیز شهرداری لامرد به ماشین آلات جدید جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال
به گزارش خبرنگار نشریه شهروند لامرد، شهردار لامرد از اختصاص اعتباری بیش از 23 میلیارد ریال جهت تجهیز و خرید ماشین‌آ‌لات عمرانی در شهرداری لامرد خبر داد.
مهندس کشتکار بیان نمود : با هدف افزایش خدمات رسانی و افزایش رضایتمندی شهروندان و همچنین به منظور رفع نیازهای عمرانی شهرداری لامرد با مصوبه شورای اسلامی شهر از محل بودجه سال 98 اقدام به تامین و خرید ماشین آلات نموده است .
وی افزود: با خرید و تجهیز این دستگاه‌ها در ناوگان موتوری شهرداری علاوه بر نوسازی ماشین‌آلات، طرح‌های عمرانی در سطح شهر با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
شهردار لامرد تصریح کرد: سه دستگاه که شامل غلطک ، پیکاب و تانکر آب پاش با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال با هدف استفاده بهینه از ماشین‌آلات موجود و صرفه‌جویی در هزینه‌های شهرداری خریداری شده است.

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group