بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

اقدامات شهرداری لامرد در مقابله با بیماری کرونا

شهردار لامرد تشریح کرد : اقدامات شهرداری لامرد در مقابله با بیماری کرونا

مهدی  کشتکار شهردار لامرد در گفتگو با خبرنگار نشریه شهروند لامرد اظهار نمود: شهرداری لامرد در بحث پیشگیری از شیوع بیش‌تر ویروس کرونا از زمان شروع و شیوع ویروس کرونا در اوایل اسفند ماه 98 اقدامات گسترده‌ای انجام داده است که بخش مهمی از این فعالیت‌ها به حوزه اطلاع‌رسانی ، ضدعفونی ، گند زدایی و تحقق شعار در خانه بمانید مربوط است.

شهردارلامرد بیان نمود: تلاش نمودیم  در دوره‌های مختلف شیوع این ویروس و با توجه به ضرورت‌های جامعه ، در فضاهای شهری و رسانه‌ای نسبت به آگاه ‌سازی شهروندان فهیم درباره خطرات و راههای پیشگیری از این ویروس، ضرورت در خانه ماندن و راهکارهایی برای زمان قرنطینه خانگی اقدام شود.

شهردار لامرد یادآور شد: ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر در زمانها و مراحل مختلف یکی از مهم‌ترین اقدامات واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد در پیشگیری از شیوع این ویروس به شمار می‌رود، وی تشریح نمود: شهرداری لامرد به صورت دوره ای اقدام به ضدعفونی و گندزدایی محلات ، بلوارها ، خیابانها، بوستان ها، واحدهای تجاری و گذرهای مختلف شهر نموده است. 

شهردار لامرد افزود : بر اساس مصوبه ستاد تسهیلات نوروزی 99 مبنی بر ممنوعیت و عدم پذیرش مسافر در بهار99 اعلام نمود: تمام خدمات شهرداری لامرد برای مسافران در این ایام متوقف شد که از آن جمله می‌توان به نصب بنر اطلاع رسانی در خصوص ممنوعیت استقرار چادر و اسکان مسافردر پارک‌ها و بوستان های شهر اشاره کرد و خاموش نمودن روشنایی پارکها و میادین وهمکاری در کنترل ورودی ها و خروجی های شهر اشاره نمود.

شهردار لامرد خاطر نشان نمود: جهت جلوگیری از تجمع شهروندان در واحدهای مختلف شهرداری، بدلیل کاهش عوارض و تخقیفات ویژه دهه مبارک فجر ، کلیه عوارض ساخت و ساز شهرداری بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تا پایان خرداد ماه 99 طبق شرایط اسفندماه سال گذشته اعمال خواهد شدتا بدینوسیله از مراجعه حضوری شهروندان در روزهای پایانی سال و اوایل سال 99 کاسته گردد ضمن اینکه با راه اندازی سامانه نرم افزاری غیر حضوری شهرداری به میزان قابل توجهی از حضور ارباب رجوع به شهرداری کاسته شده است.

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group