بازدید میدانی فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان از پروژه های عمرانی شهرداری لامِرد

به دعوت شهردار و شورای اسلامی شهر لامِرد انجام گرفت:

بازدید میدانی فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان از پروژه های عمرانی شهرداری لامِرد

در راستای نهضت خدمت رسانی شهرداری لامِرد به همشهریان عزیز لامِردی و با دعوت شهردار و شورای اسلامی شهر لامِرد، فرماندار و معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان لامِرد از پروژه های عمرانی شهرداری لامِرد بازدید میدانی انجام گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد، کرامت فر فرماندار و خضری معاون عمرانی شهرستان لامِرد از پروژه های عمرانی شهرداری لامِرد بازدید کردند.
این بازدید میدانی که به دعوت شهردار و شورای اسلامی شهر لامِرد صورت گرفت، فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان لامِرد از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید نمودند.
اولین مکانی که مورد بازدید قرار گرفت کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری لامِرد بود. 
جوکار شهردار لامِرد در بازدید از کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری لامِرد بیان داشت: کارخانه تواید قطعات بتنی شهرداری لامِرد به دلیل تعمیرات مدتی تعطیل شده بود که با شروع به کار دوره جدید شورای اسلامی شهر و شهرداری، راه اندازی و شروع به کار مجدد خط تولید این کارخانه در دستور کار قرار گرفت. 
وی افزود: پس از رفع مشکلات، انجام تعمیرات و تجهیز ماشین آلات، خط تولید این کارخانه راه اندازی شد.
وی ادامه داد: درحال حاضر تولیدات این کارخانه شامل تولید سنگ لبه می باشد که در آینده ای نزدیک تولید سنگ فرش نیز در این کارخانه آغاز خواهد شد.
جوکار تصریح کرد: سنگ لبه های تولیدی در این کارخانه جهت اجرای پروژه‌های سنگ لبه در معابر سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد.
دومین پروژه ی عمرانی مورد بازدید، پروژه ی احداث دیوار ساحلی دره گچی واقع در خیابان بسیج بود.

شهردار لامِرد در خصوص این پروژه ی عمرانی بیان داشت: باتوجه به مشکلات پیش آمده از بارندگی های سال های گذشته در این دره و بروز خسارت برای ساکنین این محل از یک طرف و درخواست های مکرر مردمی از طرفی دیگر، به پیشنهاد شهرداری مبنی بر احداث دیوارهای دوطرف دره گچی مورد تصویب شورای اسلامی شهر لامِرد قرار گرفت و عملیات اجرایی آن آغاز گردید.
ایشان در ادامه افزود: تاکنون عملیات خاکبرداری، پی سازی و دیوارچینی نیمی از دیواره ی شرقی این دره انجام شده است که پس از پایان عملیات دیواره ی شرقی، عملیات اجرایی دیواره غربی دره گچی نیز آغاز و اجرا خواهد شد.
بلوار شهید انصاری شهر لامِرد سومین پروژه ی عمرانی شهرداری لامِرد بود که مورد بازدید فرماندار و معاون عمرانی فرماندار قرار گرفت.
در بازدید از بلوار شهید انصاری شهردار لامِرد به بیان مشخصات این پروژه ی عمرانی پرداخت و گفت: کلنگ زنی پروژه ی عمرانی بلوار شهید انصاری در هفته دولت سال جاری انجام شد.
این پروژه ی عمرانی شامل آسفالت برداری، زیرسازی، لبه گذاری، قیرپاشی و آسفالت دو باند شرقی و غربی می باشد که اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات دولتی و درآمدهای شهرداری تامین شده است.
جوکار خاطر نشان کرد: عملیات آسفالت برداری، زیرسازی، لبه گذاری، قیرپاشی و آسفالت باند شرقی این بلوار در مدت زمان ۲۵ روز کاری به پایان رسیده و هم اکنون آسفالت برداری و لبه گذاری قطعه شمالی باند شرقی در حال اجرا می باشد.

چهارمین پروژه ی عمرانی که مورد بازدید فرماندار و معاون عمرانی ایشان قرار گرفت خیابان شهید بهمنی در محله چاه علی شهر لامِرد بود.
شهردار لامِرد درخصوص مراحل انجام این پروژه ی عمرانی بیان کرد: مقداری از عملیات آسفالت این خیابان در سال های گذشته انجام شده بود که با تامین اعتبار و قیر مورد نیاز، عملیّات آسفالت این خیابان در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد قرار گرفت و پس از طی مراحل اداری و مالی، عملیّات اجرایی آغاز و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام و در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.
بازدید از پروژهای لبه گذاری که در خیابان های علامه، خلیج فارس غربی و شهاب انجام و یا در حال اجرا می باشد از دیگر پروژه هایی بودند که کرامت فر فرماندار و مهندس خضری معاون عمرانی فرمانداری شهرستان لامِرد از آنها بازدید کردند و در جریان مراحل انجام آنها قرار گرفتند. 
لازم به توضیح است در این بازدید ۳ ساعته جوکار شهردار، بهمن نژاد معاون شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لامِرد فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان را همراهی کردند.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید