دیدار عمومی شهردار و مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد با شهروندان عزیز لامِردی

در ادامه یکشنبه های مردمی شهرداری لامِرد انجام گرفت :
 دیدار عمومی شهردار و مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد با شهروندان عزیز لامِردی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد، در ادامه یکشنبه های مردمی شهرداری لامِرد، دیدار عمومی شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد  با شهروندان عزیز لامِردی، در سومین یکشنبه تیرماه ۱۴۰۲ در دفتر شهردار انجام شد.
????در این دیدار همانند دیدار یکشنبه های عمومی و مردمی شهرداری لامِرد، جوکار شهردار همراه با مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد از ساعت ۸ تا ۱۲ روز یکشنبه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۲ در دفتر شهردار لامِرد پاسخگوی مشکلات و درخواست های شهروندان عزیز لامِردی بودند. 


 

???? در این دیدار همانند دیدارهای گذشته، شهروندان محترم محلّات مختلف شهر لامِرد، مشکلات و مسائل شهری، فنی، عمرانی و ... خود را در حضور شهردار و مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد مطرح، که موارد مطرح شده ی همشهریان بزرگوار به صورت حضوری توسط مسوولان شهری و شهرداری مورد بررسی، رسیدگی، مشاوره و راهنمایی قرار ودستور پیگیری و حل برخی از درخواست های شهروندان صادر گردید. 
♦️⬅️ لازم به توضیح است دیدار عمومی و چهره به چهره شهردار و مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد با شهروندان عزیز همانند گذشته در روزهای یکشنبه هر هفته و در محل دفتر شهردار انجام می گیرد. 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید