دیدار عمومی و مردمی شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لامِرد با شهروندان عزیز لامِردی

  

 

در ادامه ی یکشنبه های مردمی شهرداری لامِرد انجام گرفت :

دیدار عمومی و مردمی شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لامِرد با شهروندان عزیز لامِردی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد، در ادامه یکشنبه های مردمی شهرداری لامِرد، دیدار عمومی شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری لامِرد  با شهروندان عزیز لامِردی، در روز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ در دفتر شهردار لامِرد انجام شد.
 در این دیدار همانند دیدار یکشنبه های عمومی و مردمی شهرداری لامِرد، دکتر جوکار شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری و دکتر عباسی ریاست شورای اسلامی شهر لامِرد از ساعت ۸ تا ۱۲ روز یکشنبه ۲۸  آبان ماه ۱۴۰۲ در دفتر شهردار لامِرد پاسخگوی مشکلات و درخواست های شهروندان عزیز لامِردی بودند. 
    در این دیدار مراجعین محترم محلّات مختلف شهر لامِرد، مشکلات و مسائل مختلف شهری، ساختمانی، فنی، عمرانی و ... خود را مطرح، که موارد مطرح شده ی همشهریان بزرگوار به صورت حضوری توسط شهردار و مسوولان شهرداری مورد بررسی، رسیدگی، مشاوره و راهنمایی قرار و دستور پیگیری و حل برخی درخواست های شهروندان بزرگوار نیز صادر گردید. 

لازم به توضیح است دیدار عمومی و چهره به چهره شهردار، مسئولان واحدهای شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لامِرد با شهروندان عزیز همانند گذشته روزهای یکشنبه هر هفته در محل دفتر شهردار انجام می گیرد. 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید